Buradasınız
Ana sayfa > Gizlilik Politikamız
birdeneyim.com sitesi olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve sitemizde geçirdiğiniz süre zarfında bunu sağlamak için çaba sarfediyoruz.
Yaptığınız yorumlardaki ve iletişim için verdiğiniz bilgiler üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.
Kayıt Dosyaları
Birçok standard web sunucusunda olduğu gibi birdeneyim.com‘da istatistiksel amaçlı log dosyaları kaydı tutmaktadır. Bu (log) dosyalar; ip adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş-çıkış sayfalarınız gibi standard bilgileri içermektedir. Log dosyaları kesinlikle istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamakta ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir.Ip adresiniz ve diğer bilgiler, şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmemektedir.
Reklamlar
Sitemizde dışarıdan şirketlerin reklamlarını yayınlamaktayız (Google, v.s.). Bu reklamlar çerez (cookıes) içerebilir ve bu sirketler tarafından çerez bilgileri toplanabilir ve bizim bu bilgiye ulaşmamız mümkün değildir. Bu tarz reklam, banner vs çalışması yapılan sitelerin içeriğinden ya da gizlilik politikalarından birdeneyim.com sorumlu tutulamaz.  Biz Google Adsense, vb. şirketler ile çalışmaktayız lütfen onların ilgili sayfalarından gizlilik sözleşmelerini okuyunuz.
Dış Bağlantılar
birdeyim.com sitesi, sayfalarından farklı internet adreslerine bağlantı vermektedir. birdeneyim.com link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir.
Kişisel blogumu kullanarak gizlilik politikamı kabul etmiş sayılmaktasınız. Eğer şüpheleriniz varsa ve gizlilik politikasını kabul etmiyorsanız lütfen bu siteyi kullanmayın.
İletişim
birdeneyim.com sitesinde uygulanan gizlilik politikası ile ilgili; her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi bize blogyazari@birdeneyim.com adresinden iletebilirsiniz.
Top