Buradasınız
Ana sayfa > Çok Okunanlar > Güncel Konular > YotuTube Ramazan’a Özel Logo

YotuTube Ramazan’a Özel Logo

YouTube Ramazana özel youdle ve özel bölüm hazırladı.

Ramazan için elinde davulu olan bir logo hazırlayan YouTube ramazanla alakalı olan içerikler için de ramazana özel bir bölüm hazırladı.

Dünyanın en büyük video paylaşım platformu olan YouTube, insanlar için önemli olan günleri kaçırmayarak özel günler için yeni tasarımlar ve ilgi çekici görseller hazırlamaya devam ediyor.

Müslümanların youtube’de çok fazla vakit geçirdiğinin farkında olan YouTube, İslam aleminin Ramazan ayına girmesini “Ramazan Yoodle” adını verdiği bölümü açtı.

Ramazan Yoodle’i

Ramazan ayı boyunca YouTube ana sayfa ekranında bu yoodle ı göreceğiz. Ramazan ayı için logonun dışında Ramazan içerikleri için ayrıca bölüm açıldı. Bu bölümde Ramazan ayı ile ilişkili videolar yayınlanacak.

Ramazan 2017 ismi ile açılan özel bölüm ramazan ayı boyunca ilgili içeriklerle dolup taşacak. Özel olarak Ramazan için tasarlanan bu bölümde kullanıcılar çok fazla arama yapmadan buradan ulaşabilecekler.

YouTube ilk girişte sırasıyla güneş, ay, ve Tube çıkıyor elinde davulu olan genç de Tube nin etrafından dolaşıyor.

 

Bence güzel olmuş.

 

Ahmet
Sıradan birisi olarak blog yazarak kendimi aşmaya çalışma çabam var. Kişisel blog olarak ilk deneyimim olan bu sitede kendimi geliştirmeye ve yararlı olabilmeye çalışıyorum...

Bir Cevap Yazın

Top
%d blogcu bunu beğendi: